Pet Fest ei hooli mitte ainult lemmikloomade tervisest ja õnnest, vaid ka nende omanikest. Meilt saate hulgi osta koera- ja kassimaiusi, säästes raha.

Pakume esmaklassilisi naturaalseid tooteid. Valime ja töötleme iga maiusetükki käsitsi. Tänu sellele säilivad kõik liha eelised ja toote rikkalik maitse.

Lemmikloomade maiuste hulgiost on parim valik neile, kellel on palju lemmikloomi ja kes soovivad neid iga päev hellitada. Lisaks sobib see variant lemmikloomapoodidele, kes soovivad meie tooteid müüa. Pet Fest on alati avatud kõigile ettepanekutele ja ideedele. Meil on hea meel kohtuda oma klientide ja tulevaste koostööpartneritega.

Meie firma ei tee kvaliteedi osas mingeid järeleandmisi. Kõik maiused valmistatakse vastavalt retseptidele, mis on töötatud välja veterinaaride osalusel. Kui tellite hulgi kuivatatud koeramaiusi, saavad teie sõbrad suurel hulgal vitamiine ja mineraalaineid, millega meie tooted on rikastatud. Teie lemmikloom tänab teid kindlasti sellise vastutustundliku lähenemise eest toidu valimisel ja tema eest hoolitsemisel.

Meie sortimendis on pulgad, vorstid, padjakesed, kondid, ribad ja medaljonid väga erinevatest liha- ja kalaliikidest. Pet Festi hõrgutised meeldivad kindlasti ka igale kapriissele sööjale.

Tellides hulgi koera- ja kassimaiusi, saate kauba eest tasuda (viisid, tingimused, valuuta). Kui soovite oma variante soovitada, võtke meiega ühendust. Arutame individuaalselt.

Ja kui teil on küsimusi, vastame neile hea meelega. Hulgi koeramaiuste tellimiseks kirjutage või helistage meile kohe!

Laadige alla brošüür

Laadige alla brošüür

dogfest-wholesale-picture

Võtke meiega ühendust

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Registreeruge hulgimüüjaks