Naturaalsed lemmikloomade maiused

Pet Fest tähendab naturaalseid ja kasulikke lemmikloomade maiusi, mis on valmistatud parimatest käsitsi valitud lihatükkidest. Me ei kasuta värv- ja säilitusaineid. Selle asemel rikastame oma tooteid vitamiinide ja mineraalidega, mis tagavad teie lemmiklooma tervise ja aktiivsuse.

Miks inimesed ja lemmikloomad valivad just Pet Fest maiuseid?

Meie maiused on valmistatud tasakaalustatud toitumist silmas pidades kvaliteetsetest, ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest. Pet Festi sortiment koosneb maitsvatest hõrgutistest, valmistatud järgmistest lihaliikidest: küülik, part, hirv, kana, hani, kalkun, krevetid, lõhe, krabi, jaanalind jne.

Looduslikud
koostisosad

Ilma värvaineteta
ning lõhnaaineteta

Tootearenduses
osalevad veterinaarid

Regulaarsed maitsvad
sooduskampaaniad

Looduslikud lemmikloomade maiused ja maiustused internetist. Soodsad hinnad ja kiire tarne. Telli kvaliteetsed tooted mugavalt meie kodulehest ning säästa aega.

Meilt leiate kindlasti kassi- ja koeramaiusi, olenevalt nende suurusest, kaalust, tervislikust seisundist, aktiivsusest, vanusest ja maitse-eelistustest.

Dog Fest ei tee kvaliteedi küsimustes mingeid järeleandmisi. Kõik meie tooted on valmistatud spetsiaalsete retseptide järgi, mis on välja töötatud veterinaaride osalusel. Niisiis võite olla kindlad kasus, mida meie maiuspalad teie neljajalgsetele sõpradele toovad.

Lisaks headele maitseomadustele aitavad naturaalsed lemmikloomade maiused ka suuõõne puhta hoida ja vähendada suus tekkivat halba lõhna. Kutsikatel aitavad need kaasa lõualuu arenemisele ja tugevdavad hambaid. Tooted nii noortele kui ka täiskasvanud lemmikloomadele. Suur valik tooteid iga lemmiklooma vajadustele. Osta meilt. Lai valik. Kampaaniad ja soodustused.

Dog Festi lemmikloomade maiused on parim valik igale peremehele, kes hoolib oma lemmiku õnnest ja tervisest. Meie tooted ei too ju mitte ainult kasu, vaid parandavad ka teie väikeste sõprade tuju. Ärge oodake erilist puhku, et näidata oma kassile või koerale armastust – tellige neile Dog Festi maiusi kohe!