Näitan kõiki 22 tulemust

Täiskasvanud koertele mõeldud „Dog Festi“ maiused tähendavad rikkalikke maitseid ja kasulikkust igas suutäies. Lihahõrgutised spetsiaalselt teie lemmikutele.

Naturaalsed maiused täiskasvanud koertele – Dog Festi tooted sisaldavad kvaliteetset vitamiinide ja mineraalidega rikastatud liha. Niisiis on need on suurepärane täiendus nende toiduratsioonile. Need aitavad kaasa ka teie lemmiklooma heale suuõõne tervisele. Lisaks on maiustused täiskasvanud koertele suurepäraseks täienduseks treeningul, kui otsustate selles vanuses koera õpetama hakata. 

Mitte ainult kutsikad, vaid ka täiskasvanud koerad vajavad mitmesuguseid maiusi. Nii tunnevad nad, et neid armastatakse, sest omanik pöörab neile tähelepanu ja hellitab neid. Lisaks veel see, et kui maius on piisavalt suur ja tihke, on teie neljajalgsel sõbral midagi teha ilma peremehe juuresolekuta. Lihapulga või kondiga saab ju mängida ja seda järada, tundes sellest suurt lõbu.

Hoolitsege oma koera tervise ja õnne eest DogFesti toodetega. Meilt saate osta vitamiinide ja mineraalidega rikastatud looduslikke maiustused täiskasvanud koertele . Rõõmus sabaliputamine on “DogFesti” pakki nähes garanteeritud. Looduslikud koostisosad. Tasuta tarne.