Näitan kõiki 12 tulemust

Tervislikud ja naturaalsed kutsikate maiused on parim viis oma uue sõbra hellitamiseks. Rõõmustage oma väiksekest koos „Dog Festiga“.

Kutsikad vajavad omanikult erilist hoolt ja tähelepanu. Tähtis on suhtuda nende toitumisse suure vastutustundega, sest kutsuke alles kasvab ning vajab vitamiini- ja mineraalainerikkaid tooteid. Ja kutsikate maiusi ei tohiks kõrvale jätte.

Jälgige, et need ei sisaldaks säilitus- ega lõhnaaineid, mis võivad kahjustada veel õrna organismi. Lisaks peaksid maiused olema kasulikud lisandid, mitte toiduratsioonis erandlikud.

Dog Festi toodang sisaldab parimaid kutsikate maiusi, mis koosnevad naturaalsest lihast. Iga tükk valitakse ja töödeldakse käsitsi. Kõik maiused valmistatakse spetsiaalsete retseptide järgi, mis on välja töötatud veterinaaride osalusel. Niisiis ei pea te muretsema kutsikate maiuste kvaliteedi ja ohutuse pärast.

Meilt leiate tooteid järgmistest lihaliikidest: küülik, kanapoeg, part, tall jne.

Kõik need on rikkad kutsikate õigeks arenemiseks vajalike mineraalide, vitamiinide ja mikroelementide poolest. 

Maiused rõõmustavad lemmiklooma ja aitavad suhteid omanikega sisse seada. Lemmikloom peab neid mitte ainult toiduks, vaid ka huvitavateks mänguasjadeks. Lisaks saad kasutada maiusi kutsikate treenimiseks. See lihtsustab palju kutsukese õpetamist, sest nii tekib tal motivatsioon teie käske täita.

Tervislikud näksid aitavad hoida terve ka kutsika suuõõne. Erinevate maiuste närimine puhastab
hambaid ja soodustab lõualuu arengut. Lisaks tugevnevad igemed ja väheneb ebameeldiv suulõhn. 

Meilt leiate ka maiusi väikest tõugu kutsikatele. Need on välja töötatud spetsiaalselt nende suuruse järgi ja on pehmemad, et väikesed hambad saaksid neid närida. 

Ükskõik, millise Dog Festi toote te valite, võite olla kindel selle maitses ja kvaliteedis.