Näitan kõiki 29 tulemust

DogFesti looduslikud väikest tõugu koerte maiused tähendavad vitamiine ja mineraale igas suutäies. Valige oma lemmikule tervislik toit.

Väikesed kutsud vajavad sama mitmekesist toitumist kui suured. Lisaks tavatoidule peaks nende menüü sisaldama ka maiustusi. Maiused väikest tõugu koertele on teistsuguse suuruse ja konsistentsiga. Need on valmistatud nii, et väikestel hammastel oleks mugav neid närida. 

Peamine põhjus, miks oma neljajalgsele sõbrale midagi maitsvat pakkuda, on saada vastutasuks rõõmus sabaliputus. Siiski peate oma lemmiklooma toitma mitte ainult sellega, mida tema soovib, vaid valima väikest tõugu koertele kasuliku maiuse.

Dog Festi maiused on naturaalsed vitamiinide ja mineraalidega rikastatud tooted. Kogu toodang töötatakse välja veterinaaride osalusel hoolikalt valitud koostisosadest. 

Lisaks sellele, et väikest tõugu koertele maiused on tervislik toidulisand, toetavad need lemmikute suuõõne tervist ja sobivad suurepäraselt treenimiseks. Andke oma lemmikloomale maiuspala iga kord, kui ta teie käske täidab, ja tal tekib motivatsioon teile kuuletuda. 

Meie sortimendist leiate ribasid, vorste, medaljone ja konte järgmistest lihaliikidest: part, kana, kalkun, jaanalind, hirv, hani.

Ükskõik, milline liha teie lemmikule maitseb, leiate meilt kindlasti sobiva maiuse väikest tõugu koertele. Ja kui te ei saa valida, helistage meile. Räägime, selgitame, aitame!

Meilt saate osta vitamiinide ja mineraalidega rikastatud looduslikke maiuseid väikest tõugu koerte. Tasuta tarne. Looduslikud koostisosad.