Näitan kõiki 37 tulemust

Meilt saate osta vitamiinide ja mineraalidega rikastatud looduslikke koerte maiuseid. Rõõmus sabaliputamine on „Dog Festi“ pakki nähes garanteeritud.

Naturaalsed koera maiused, mis on rikastatud vitamiinide ja mineraalidega, on need, mida vajate mitte ainult selleks, et oma neljajalgset sõpra rõõmustada, vaid ka selleks, et ta oleks terve ja aktiivne. Koerte maiuspalad võimaldavad teie karvastel sõpradel:

  • toetada suuõõne tervist;
  • tarbida kasulikke toidulisandeid;
  • mitte igavleda, sest kuivatatud pulgad ja medaljonid on suurepärased mänguasjad.  

Lemmikutele saab pakkuda ka koeratreeningu maiusi. No milline kutsu keeldub käsku täitmast, kui ta teab, et selle eest ootab teda maitsev tasu?  

Koertemaiused. Koerte maiused mängivad koerte treenimisel ülimalt olulist rolli. Just nendega saab kinnistada käitumist, mis on Loe lisa.

Millal Sina enda koeral uut maiust proovida lubasid? Vaata häid maiustusi koertele siit ning telli kas praegune lemmik, või lase tal proovida midagi uut!

Preemia valimisel lähtuge koera vanusest, suurusest, tervislikust seisundist, aktiivsusest ja eelistustest. Suurtele koertele sobivad kuivatatud tihked tooted, mille närimine neile huvi pakub. Pisematele koertele võib valida väikseid poolpehmeid või nätskeid medaljone.

Pöörake tähelepanu ka kuivatatud koeramaiuste koostisele. Need peaksid sisaldama ainult naturaalseid koostisosi, vitamiine ja mikroelemente, mis toetavad lemmiklooma tervist. Vältige värv- ja lõhnaaineid sisaldavaid kahjulikke tooteid. 

Tervislikke maiustused koertele saab osta mitte ainult tavalistest lemmikloomapoodidest, vaid ka internetist. DogFest tähendab kvaliteettoodangut, mis töötatakse välja veterinaaride osalusel. Meilt leiab maitsvaid jaanalinnu-, pardi-, talle-, kana-, kalkuni-, veise-, küüliku- ja teisi lihatooteid. Lisaks on tootekirjelduses märgitud valkude, rasvade, kiudainete ja muude komponentide hulk. Seega, kui te hoolite oma lemmiklooma toitumisest, ei ole koera maiused selles erandiks, vaid meeldivaks lisandiks.

Selleks, et oma neljajalgset sõpra rõõmustada, valige lihtsalt meelepärane maius ja klõpsake nupul „Osta”. Ja kui tekib küsimusi, helistage või kirjutage meile. Dog Festi meeskond aitab alati just teie lemmikloomale mõeldud toodete valikul.

Osta koeramaius parima hinnaga meie e-poest. Head hinnad, lai kaubavalik. Pidevad allahindlused ja sooduspakkumised! Kiire kohaletoimetamine sobival ajal. Lai valik koerte maiuseid ja snäkke, et premeerida oma neljajalgset sõpra. Internetist tellides säästad aega ja raha.