Näitan kõiki 9 tulemust

Meilt saate osta parimaid vitamiinide ja mineraalidega rikastatud kasside maiuseid. Hoolitsege oma lemmiku tervise eest juba täna.


Iga kass tahab aeg-ajalt midagi maitsvat. Üksluine toit tüütab kohevasabalist kiiresti ja ta hakkab otsima midagi huvitavamat. Kuid kassimaiused peaksid olema mitte ainult maitsvad, vaid ka tervislikud.

Naturaalsed maiuspalad:

  • parandavad karva seisukorda;
  • aitavad kaasa suuõõne puhtuse säilitamisele;
  • väldivad karvapallide sattumist makku.  

Kuid säilitus- ja lõhnaaineid sisaldavad maiused võivad kasse kahjustada. Seetõttu peaksite nende valimisel pöörama erilist tähelepanu koostisele.

Cat Fest tähendab parimaid kassimaiusi, mis koosnevad eranditult naturaalsetest koostisosadest, mis on rikastatud vitamiinide ja mineraalidega. Valime ja töötleme iga tükki käsitsi. Kõik maiused valmistatakse spetsiaalsete retseptide järgi, mille väljatöötamisel on osalenud veterinaarid. 

Need on tõelised lihahõrgutised, mille hulgast iga kohevsaba leiab endale meelepärase variandi. Meie valikus on kõige õrnemad tooted, mis on valmistatud järgmistest lihaliikidest: tall, veis, part, lõhe, krabi, krevetid, kana jne.

Ükskõik kui valiv teie kohevsaba ka poleks, on meil kindlasti midagi, mis talle sobib. Tervislikke kassimaiusi osta saab mitte ainult jaemüügist, vaid ka hulgi. 

Valige maiused oma neljajalgse sõbra tõu, vanuse, kaalu, tervise ja aktiivsuse põhjal. Ja et maiused kassidele oleksid tõesti kasulikud ega rikuks nende toiduratsiooni, on Cat Festi toodete kirjelduses märgitud mitte ainult koostis, vaid ka valkude, rasvade, kiudainete jm sisaldus. Sealt leiate ka soovitusi selle kohta, millal on kõige parem kassile maiust anda.

Kvaliteetsed kassimaiused – see on kasside tervise, ilu ja aktiivsuse pant. Ärge jätke kasutamata võimalust väljendada oma lemmiku vastu armastust ja kiindumust.